Technology

Zaprezentowana ze strony Brzozowskiego Rafała piosenka za kiepska na finałowy występ konkursu Eurowizji! Niewesołe zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

28.05.2021, 15:31 0 komentarzy
Zaprezentowana ze strony Brzozowskiego Rafała piosenka za kiepska na finałowy występ konkursu Eurowizji! Niewesołe zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Powinniśmy być świadomym tego, iż Polska z reguły nie fascynowała sympatyków muzyki w trakcie konkursu Eurowizji. Zwykle naszym najwybitniejszym osiągnięciem jest kwalifikacja do części finałowej konkursu, w którym zajmowaliśmy najdalsze lokaty. Rok temu Eurowizja była odwołana, gdyż panowała pandemia COVID-19, która powstrzymała nie tylko Stary Kontynent, lecz także całą planetę. W odbywającej się w tym roku edycji wysłannikiem naszego narodu w trakcie turnieju Eurowizji został Brzozowski Rafał, który chciał zadziwić sympatyków muzyki przyśpiewką pod tytułem "The Ride". Z wyboru przedstawiciela naszej ojczyzny bardzo dużo ekspertów nie było uradowanych, jednak w rozrachunku końcowym do wymiany nie doszło. Przykro że kolejny raz z rzędu byliśmy zobligowani rozstać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski, który był naszym reprezentantem podczas konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie fanów muzyki w Europie i z tej przyczyny odpadł na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu Eurowizji.

Bez żadnych wątpliwości widzowie z Polski są już bardzo znużeni tego rodzaju obrotem spraw. Trzeba podkreślić, że "The Ride" a więc piosenka śpiewana ze strony Rafała Brzozowskiego była szczerze mówiąc mizerna. Nie ma nic ekscytującego w tej piosence co mogłoby wprawić w ekscytację fanów muzyki na Starym Kontynencie. To jest następna edycja turnieju europejskiej piosenki, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie potrafi zakwalifikować się do finału. Od dwóch dekad wybór reprezentantów naszego państwa na turniej Eurowizji nie wychodzi Polakom najlepiej i z całą pewnością możemy zrozumieć. Bardzo dobrze w takim wypadku pokładać nadzieję w tym, iż w kolejnych latach nasze Państwo da radę zakwalifikować się do starcia finałowego o triumf w zawodach piosenki europejskiej. W tego typu sytuacji naprawdę ważne jest to, by wziąć najbardziej utalentowanego artystę, który da radę zachwycić europejskich widzów. W przeciwnym razie następny raz nie zdołamy do starcia finałowego w trakcie konkursu Eurowizji.

Zostaw komentarz