Technology

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

20.03.2021, 15:31 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

W ostatnich dniach, czyli 7 marca o 20 zaistniał wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko stało się bardzo głośno i do tej pory jest to jeden z głównych tematów wśród wszelkich tabloidów. Po odejściu pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do USA był to pierwszy wspólny wywiad księcia Harry'ego i Meghan. W rozmowie z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, według zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w królewskiej rodzinie są bardziej po stronie królowej Elżbiety i reszty członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Jednak nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest bardzo odmienne, zależnie od . Tabloidy brytyjskie podkreślają, iż w przypadku gdy Meghan i Harry pragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili bezwarunkowo swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła też sprawę tego, że książe nie dostrzegał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi, oraz temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się generowaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili 4 znawców analizujących w mediach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Profesjonaliści, w tym przeszły sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, zarzucając przy tym Oprah brak obiektywizmu a z kolei Markle wykorzystywanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym oraz Meghan Markle został ukazany w w TVN24 wieczorem. Co istotne, wywiad ten obserwowało średnio szacunkowo 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja stała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która może wykrzesać z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Mając na względzie niesłychane rewelacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Niewątpliwie można stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieustannie komentowany.

Zostaw komentarz