Technology

Trener Sousa Paulo zaprezentował w poniedziałek skład reprezentacji Polski na Euro 2020! Kilku graczy odsuniętych z reprezentacji naszego narodu!

25.05.2021, 16:25 0 komentarzy
Trener Sousa Paulo zaprezentował w poniedziałek skład reprezentacji Polski na Euro 2020! Kilku graczy odsuniętych z reprezentacji naszego narodu!

O występie w turnieju rangi mistrzowskiej marzy spora ilość młodych adeptów, których marzeniem życiowym są występy profesjonalne w piłką nożną. Nożna piłka to w tej chwili najbardziej rozpoznawalna dyscyplina sportowa na całym świecie i to nie jest zaskoczenie. Od lat młodych zawodnicy trenują po to, żeby kiedyś występować w spotkaniach na najsławniejszych murawach do futbolu. Powinniśmy jednak zrozumieć to, że droga do pozostania piłkarzem do łatwych nie należy i żąda ogromnej liczby poświęceń. Młodociani chłopcy, którym udało się chociażby z tego powodu wzbudzają bardzo często zawiść i tym samym respekt wśród własnych przyjaciół. 24 drużyny toczyć batalię będą w Starego Kontynentu mistrzostwach, które wystartują w połowie następnego miesiąca. To bez cienia wątpliwości znaczy, iż na kibiców nożnej piłki czekają wielkie emocje. Turniej Mistrzostw Europy rozgrywany będzie przez równy miesiąc, a więc bez żadnych wątpliwości zostaniemy obserwatorami dużej ilości bramek oraz spotkań futbolu. W naszym artykule natomiast mamy zamiar się skoncentrować na reprezentacji Polski, ponieważ trener Sousa ogłosił listę piłkarzy na pojedynki Euro 2020.

Prezentowanie drużyny na dużej rangi rozgrywki takie jak Mistrzostwa Świata lub europejskie mistrzostwa od kilkunastu lat obudzić potrafi w gronie kibiców piłki nożnej oraz sportowych publicystów ogromne emocje w naszym narodzie. Z zasady trafiały się w takich sytuacjach rewelacje, które nie wszystkim podobały się. Podobnie było w tej sytuacji. Szkoleniowiec Sousa zaprezentował drużynę i bez wątpienia wielkim zaskoczeniem był brak w drużynie narodowej Turbogrosika, który przez wiele lat stanowił trzon naszej kadry piłkarskiej. Od długiego czasu zawodnik West Bromwich Albion nie gra w piłkę trwale i to jest główną przyczyną tego, iż trener Sousa nie chciał powołać Turbogrosika do składu drużyny narodowej na mistrzostwa Starego Kontynentu. Szczerze mówiąc posiadamy bardzo kadrę, która walczyć może o świetny rezultat na europejskim czempionacie. Zostaje nam więc oczekiwać na otwierający mecz europejskiego czempionatu, gdzie polski zespół rywalizować będzie ze Słowaków drużyną narodową.

Zostaw komentarz