Technology

Porażka polskiej reprezentacji z kadrą Czech w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

22.06.2023, 11:45 0 komentarzy
Porażka polskiej reprezentacji z kadrą Czech w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Fenomenalne spotkanie czeskiej reprezentacji narodowej - przegrana polskiej piłkarskiej reprezentacji w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiego zespołu nie był zbytnio udany. Nasi gracze oczywiście byli w stanie awansować do fazy pucharowej, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy sympatycy z Polski zgodnie sądzili, że potrzebna jest zmiana na stanowisku szkoleniowca. Chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem piłkarskiej polskiej reprezentacji został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym oponentem była drużyna Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i bardzo istotne było to, aby zwyciężyć.

Nastroje w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były pozytywne, jednak weryfikacja przyszła bardzo szybko. Już po 3 minutach starcia zespół narodowy Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. Był to istny szok zarówno dla graczy, jak i sympatyków zebranych na trybunach w Pradze. Zawodnicy kadry narodowej Czech od samego początku spotkania prezentowali się znacznie lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie się to odmieni. Drużyna narodowa Polski w drugiej części tego starcia wyglądała trochę lepiej, jednakże to Czesi strzelili gola numer 3. Kuchta był strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie starcia. Zawodnicy polskiego zespołu narodowego zdołali zdobyć jedynie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Trzeba podkreślić, że ten mecz w wykonaniu piłkarskiej polskiej reprezentacji był kiepski. Portugalski trener Fernando Santos na pewno nie w ten sposób debiut w polskim zespole narodowym. Polska drużyna narodowa w drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych zmierzy się z albańską drużyną. W tym meczu polska kadra narodowa musi zwyciężyć.

Zostaw komentarz