Technology Technology

Podział konta z najbliższymi może okazać się zdecydowanie bardziej złożone! Pojawi się wkrótce nowy system weryfikacyjny w Netfliksie.

09.06.2021, 16:48 0 komentarzy
Podział konta z najbliższymi może okazać się zdecydowanie bardziej złożone! Pojawi się wkrótce nowy system weryfikacyjny w Netfliksie.

Miłośnicy produkcji filmowych i seriali mogą być mocno zdenerwowani, ponieważ ze świata Internetu przychodzą przykre wieści. Zwana jako Netflix platforma VOD rozmyśla nad tym aby uniemożliwić abonentom podzielność kont. Dotychczas to była naprawdę dogodna i bardzo rozpoznawalna praktyka. Bardzo dużo klientów opłatę pokrywa za tylko jeden rachunek i oni mają możliwość przebywać w zróżnicowanych miejscach na świecie. Platforma internetowa VOD Netflix w finalnym rozrachunku nie zapowiedziała absolutnego zakazu kont podziału, ale zdecydowała utworzyć pewnego rodzaju uwikłanie. Platforma internetowa z VOD Netflix planuje to żeby powstrzymać kont rozdzielanie płatnikom, którzy nie pomieszkują w tym samym mieszkaniu. Na telewizorowym ekranie będzie widnieć zawiadomienie, które ma wymusić na abonamencie zatwierdzenie tego, że to właśnie on jest głównym właścicielem. Potwierdzający ciąg znaków na dany adres email albo numer telefonu planuje wysłać ten potentat wśród serwisów internetowych VOD. Użytkownicy konta muszą w przypadku jak ten o tym pamiętać, iż mogą wystąpić modyfikacje podczas korzystania z internetowego serwisu VOD Netflix.

Zostaw komentarz