Technology

Ogromne emocje w ostatnim kwadransie pojedynku z reprezentacją piłkarską Anglii! Szymański Damian ustrzelił bramkę i został okrzyknięty herosem zespołu polskiego!

11.09.2021, 13:26 0 komentarzy
Ogromne emocje w ostatnim kwadransie pojedynku z reprezentacją piłkarską Anglii! Szymański Damian ustrzelił bramkę i został okrzyknięty herosem zespołu polskiego!

Od prawie dekady wiemy o tym, że narodowa drużyna Polski grająca w spotkaniach na Narodowym bywa bardzo trudna do ogrania. Rzeczywiście rzadko tracimy punkty na tym stadionie i trzeba zaznaczyć, iż ogromna zasługa w tym kibiców piłkarskich z naszego kraju. Gdy Narodowy zapełnia się do ostatniego krzesła zawodnicy naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku energii. Podopieczni selekcjonera Paulo Sousy w zmaganiach kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w Katarze spisują się do tego momentu naprawdę nieźle, ale ich dyspozycja daleka jest od perfekcji. W środowy wieczór polskich graczy czekał niezwykle skomplikowany sprawdzian, jakim bez wątpienia był mecz z kadrą narodową Anglii. To jak ciężkim oponentem w dziejach pojedynków polskiej drużyny narodowej są piłkarze angielscy ma świadomość tego każdy wielbiciel piłkarski z Polski. Lecz w tym momencie nie można było sobie pozwolić na wątpliwości, gdyż najbardziej istotne było zdobycie największej liczby punktów.

Przed tym spotkaniem drużyna narodowa Polski była z góry skazywana na przegraną. Bez cienia wątpliwości dobrze zwrócić uwagę na fakt, że polscy reprezentanci w wielu przypadkach bardzo mobilizują się na mecze z dużo mocniejszymi. Tak samo było podczas tej batalii i należy podkreślić, przez moment można było nawet twierdzić, że drużyna polska walczyć by mogła o triumf z drużyną Anglii. To było naprawdę ciężkie starcie dla polskiej piłkarskiej reprezentacji i bez najmniejszych wątpliwości powinniśmy ich pochwalić za rywalizację do końca spotkania. Wydawać się mogło, że to może być zakończenie marzeń o korzystnym wyniku, w momencie, kiedy bramkę w osiemdziesiątej minucie strzelił Kane Harry. Drużyna narodowa Polski ostatecznie nie planowała się poddać i przez cały czas poszukiwała możliwości do zdobycia bramki. W dodatkowym czasie gry, który zarządził arbiter bramkę na wagę remisowego rezultatu ustrzelił zawodnik AEK-u z Aten Damian Szymański. Bez żadnych wątpliwości to była fantastyczna chwila w przypadku tego młodocianego zawodnika. Ostatecznie nasza reprezentacja wywalczyła korzystny rezultat na warszawskim stadionie w pojedynku z angielską drużyną i za sprawą tego w dalszym ciągu ma duże szanse na awans na mundial.

Zostaw komentarz