Technology

Narodowa kadra Macedonii triumfuje i gwarantuje sobie awans do pojedynku finałowego turnieju barażowego z zespołem Portugalii!

28.03.2022, 16:23 0 komentarzy
Narodowa kadra Macedonii triumfuje i gwarantuje sobie awans do pojedynku finałowego turnieju barażowego z zespołem Portugalii!

Co chwilę w świecie piłkarskim mają miejsce niespodzianki i na pewno fani piłkarscy zdążyli się przyzwyczaić do tego. Już bardzo często w historii piłki nożnej dostawaliśmy szansę podziwiać pojedynki, w których wskazany został zdecydowany faworyt, a w rozrachunku ostatecznym zwyciężyła słabsza drużyna. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze odbędą się w tym roku, a kwalifikacje do turnieju dobiegły końca w listopadzie ubiegłego roku. W pierwszych pojedynkach barażowego turnieju mogliśmy liczyć na sporo niezwykłych emocji, gdyż zostało jedynie parę wolnych miejsc, o które rywalizują zespoły ze Starego Kontynentu. Do wielkiego finału swojej drabinki barażowej została przesunięta drużyna polska, ponieważ reprezentacja narodowa Rosji ukarana została walkowerem z powodu rozpoczęcia wojny na Ukrainie. Nasi gracze będą walczyć ze szwedzką drużyną narodową w wielkim finale turnieju barażowego. Na pewno na promocję do mistrzostw świata, które odbywać się będą w Katarze mieli nadzieję kibice kadry Włoch. Piłkarze kadry narodowej Macedonii mieli jednak zdecydowanie odmienne nastawienie i zdecydowali się sprawić gigantyczną niespodziankę.

Reprezentacja narodowa Włoch była w tym pojedynku kadrą dużo lepszą i trzeba mieć to na uwadze. Jednakże nie umieli udowodnić tego bramką przez cały mecz. Wszystko prowadziło do tego, że sędzia tego pojedynku będzie musiał zaprosić graczy na dodatkowe 30 minut gry pomimo tego, że przewaga narodowej kadry Włoch w strzałach na bramkę była ogromna. Na sam koniec gry na uderzenie zza pola karnego zdecydował się jednak Trajkovski. Z całą pewnością były gracz FC Palermo nie liczył na to, że jego strzał pozwoli na pokonanie narodowej kadry Włoch i zagwarantuje jego drużynie kwalifikację do kolejnej rundy zmagań barażowych. Dla piłkarzy z Włoch była to gigantyczna porażka. Z całą pewnością aktualni mistrzowie Starego Kontynentu liczyli na to, że dadzą radę zajść bardzo wysoko na mundialu w Katarze. Z nadziejami na wygranie mistrzostw świata zmuszeni będą jednak czekać kolejne cztery lata, ponieważ w tym roku lepszą reprezentacją była macedoński zespół. W starciu finałowym barażowego turnieju macedoński zespół walczyć będzie z drużyną narodową Portugalii.

Zostaw komentarz