Technology

Jeden z najlepszych skrzydłowych w historii światowego futbolu zmienia drużynę na Paris Saint-Germain! Messi nie jest już graczem FC Barcelony!

24.08.2021, 10:11 0 komentarzy
Jeden z najlepszych skrzydłowych w historii światowego futbolu zmienia drużynę na Paris Saint-Germain! Messi nie jest już graczem FC Barcelony!

Z całą pewnością roszady transferowe piłkarskich klubów w trakcie przerwy pomiędzy rozgrywkami robią wrażenie. Jednak to, co mieliśmy szansę podziwiać w trakcie letniego okna transferowego zaskoczyło mnóstwo sympatyków futbolu. Wszyscy byli pewni, że Lionel Messi będzie graczem Barcelony do końca swojej kariery. Duma Katalonii popadła jednak w problemy finansowe i argentyński gracz nie mógł nic na to poradzić, był zmuszony zmienić klub. wicemistrz ligi francuskiej okazał się zespołem, który podjął decyzję, aby zatrudnić napastnika narodowej kadry Argentyny. Klub z Francji przedstawił argentyńskiemu graczowi zachęcającą ofertę umowy, którą były zawodnik FC Barcelony zaakceptował. bez cienia wątpliwości ważny moment w dziejach europejskiej nożnej piłki i trzeba zaznaczyć to. Wielbiciele futbolu teraz zyskają okazję śledzić popisy Leo Messiego na francuskich stadionach. Zapewne dużo osób będzie zainteresowane tym, jak argentyński piłkarz odnajdzie się w nowym zespole. Messi będzie tworzył tercet z takimi graczami, jak Mbappe oraz Neymar, co może zagwarantować wicemistrzowi Francji mnóstwo pucharów.

Zostaw komentarz