Technology

Wypalarka plazmowa 2021

04.08.2021, 09:00 0 komentarzy
Wypalarka plazmowa 2021

My o CNC wiemy wszystko – przetestuj Alubram i już teraz zacznij z nami współpracę!


Potencjał ploterów CNC to coś wspaniałego - a nasza firma rodzinna powstała w oparciu o pasję z nimi powiązaną. Poprzez nasze usługi możemy dostarczać innym rozwiązania oparte o wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Służymy więc jako Alubram CNC pomocą wszystkim, jacy są tym zainteresowani!


Najwyższej jakości bramy oraz balustrady - na zamówienie

Jako jednostka umieszczona w powiecie cieszyńskim, możemy się pochwalić szeroką gamą usług. Jest niemniej jednak parę usług, w którym specjalizujemy się w szczególny sposób i o tej części naszej oferty pragniemy Państwu opowiedzieć trochę więcej.


Prowadzoną przez nas reprezentacyjną ofertą jest wykonywanie konstrukcji takich jak:


• bramy ze stali oraz aluminium,

• stalowe oraz aluminiowe balustrady.


Co znacznie więcej, z naszej propozycji mogą bez skrępowania skorzystać zarówno amatorzy współczesnych projektów, jak wszyscy kładący nacisk na klasyczny, kuty styl. Każde z tych zleceń jest przez nas wykonalne.


Opisująca nas branża - z ploterami CNC na czele

Chociaż zawsze entuzjastycznie podejmujemy się zleceń połączonych z wykonaniem bram i balustrad, to plotery CNC są zdecydowanie tym, czym wyróżniamy się najbardziej. Mamy cichą nadzieję, że będą chcieli Państwo przekonać się o naszych umiejętnościach w tym zakresie.


To nie finał - warto wyodrębnić, że jesteśmy otwarci oraz na zlecenia powiązane z wykonywaniem innych konstrukcji na zamówienie. Czy to wycinanie szczegółów ploterem z blach aluminiowych, czy stalowych - jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. Jeśli chodzi o grubości, to oferujemy zakres zaczynający się na 1 mm i na 20 mm kończący.


Alubram CNC - do kogo kierujemy ofertę?

Przygotowana przez nas propozycja jest w sposób szczególny dedykowana firmom małej oraz średniej wielkości, wskutek tego w tym kierunku przede wszystkim ją kierujemy. Warto zdecydować się na współpracę oczywiście z nami, albowiem każda konstrukcja, którą można zrealizować z pomocą naszych ploterów, wyróżnia się wartościami, takimi jak:


• nieskomplikowana konstrukcja,

• najwyższa jakość cięcia,

• wykonanie na najwyższym poziomie.


wypalarka plazmowa alubramcnc


Takie podejście do tematu daje najważniejszy efekt, którym jest możliwość użytkowania wykonanej konstrukcji przez długi czas oraz w znamienitym stanie. Już dziś gorąco zapraszamy do składania zamówień na nasze usługi.

Zostaw komentarz