Technology

Wycinanie CNC 2021

04.08.2021, 08:49 0 komentarzy
Wycinanie CNC 2021

Alubram - uprzejmie zapraszamy po ofertę na CNC!


Potencjał ploterów CNC to coś fantastycznego - a opisująca nas firma rodzinna powstała w oparciu o pasję z nimi związaną. W ramach swoich profesjonalnych usług dzielimy się wprawą oraz umiejętnościami na temat tej techniki. Jeśli to właśnie zakres usług, który Państwa interesuje - jesteśmy do dyspozycji!


Produkty na miarę dzisiejszych czasów: balustrady oraz bramy

Jako jednostka ulokowana w powiecie cieszyńskim, możemy się pochwalić gigantyczną gamą usług. Są niemniej jednak pewne szczególne tematy, jakim poświęcamy najwięcej uwagi oraz to właśnie te nasze specjalizacje, chcemy Państwu przybliżyć w tym miejscu.


Naszą reprezentacyjną propozycją jest wykonywanie konstrukcji takich jak:


• aluminiowe i stalowe bramy,

• stalowe i aluminiowe balustrady.


Co więcej, z reprezentowanej przez nas propozycji są w stanie swobodnie skorzystać zarówno amatorzy nowoczesnych projektów, jak wszyscy kładący nacisk na tradycyjny, zakuwany styl. Wykonany oba rodzaje tych zamówień.


Perełka naszej oferty: plotery CNC i inne usługi

Uwielbiamy podejmować się zamówień połączonych z balustradami i brami, jednak to budowa ploterów CNC jest dla nas najbardziej zajmującym tematem. Mamy nadzieję, że będą chcieli Państwo przekonać się o naszych umiejętnościach w tym aspekcie.


To nie finał - warto wyodrębnić, że jesteśmy otwarci oraz na zlecenia powiązane z wykonywaniem innych konstrukcji na zamówienie. Czy to wycinanie detalów ploterem z blach aluminiowych, lub stalowych - jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Działamy na arkuszach o grubości od 1 mm, aż do 20 mm - w zależności od wymogów.


Alubram CNC - do kogo adresujemy ofertę?

W szczególny sposób polecamy się firmom drobnym oraz średnim, gdyż jesteśmy właśnie takim firmom zapewnić najbardziej optymalną odpowiedź na ich potrzeby. Warto zdecydować się na współpracę naturalnie z nami, bowiem każda konstrukcja, którą można wykonać z pomocą naszych ploterów, wyróżnia się walorami, takimi jak:


• łatwa budowa,

• nieprzeciętna dokładność cięć,

• solidność wykonania.


cennik cięcie cnc alubramcnc


Takie nastawienie do tematu daje najistotniejszy efekt, którym jest możliwość użytkowania wykonanej konstrukcji przez długi czas i w imponującym stanie. Już dziś uprzejmie zapraszamy do składania zleceń na nasze usługi.

Zostaw komentarz