Wiadomo już kto znalazł się w Domu Modelek w Top Model!

26.09.2020, 12:09 0 komentarzy
Wiadomo już kto znalazł się w Domu Modelek w Top Model!

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa oraz znane i lubiane jury, które zgromadza przed ekranem tysiące widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach gościnnie zawita sporo cenionych i znanych figur w świecie mody, czyli rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, a także fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie o miano Top Model konkurować będzie czternaście osób, wśród których znalazły się też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez sędziów tej osobie, która w ich ocenie rzeczywiście może nadawać się do roli modelki lub modela, dzięki czemu ten uczestnik natychmiast przechodzi do domu Top Model. Za to srebrny bilet jest oceną osób głosujących w Internecie, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i natychmiast trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego się można spodziewać w tym sezonie?

Top Model oferuje nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwinięcie swojego portfolio, więc co edycję na zgłoszenie decyduje się dużo chętnych. W każdym odcinku na uczestników będą czekać różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich zmagania i decydują o tym, który uczestnik będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, dzięki wpływowi Michała Piróga, który obserwuje panel za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek a do tego okładka dla miesięcznika "Glamour". W najnowszym sezonie będziemy mogli śledzić zmagania uczestników i dowiedzieć się, który z nich będzie następnym zwycięzcą Top Model. O ten tytuł zmaga się sporo wartych uwagi zawodników, w związku z tym bez wątpienia warto będzie oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz